Вчителі

№ з/п

Прізвище, ім'я, по  батькові

Роки роботи в школі

Предмет викладання

Педагогічне звання

Посада

1.        

Абрам'юк 

Василь  Федорович

1969

1995

фізична культура

 

 

2.        

Абрам'юк 

Віталій  Васильович

1992

 

фізична  культура

вчитель-методист

 

3.        

Андрійчук 

Світлана  Василівна

2011

 

українська  мова і література

 

 

4.        

Андрусенко 

Василь  Іванович

1952

1953

математика

 

 

5.        

Анікеєв 

Павло Олексійович

1952

1953

фізична культура

 

 

6.        

Атаманюк 

Іван  Петрович

1951

1954

українська  мова  і  література

 

директор, 1953

7.        

Атаманюк 

Стефанія  Петрівна

1948

?

початкові  класи

 

 

8.        

Баришев І.А.

1952

?

німецька  мова

 

 

9.        

Батюк 

Ірина  Василівна

1954

1986

математика

 

організатор, 1966-1970

10.    

Батюк 

Юліан  Васильович

1953

1963

фізична культура

 

 

11.    

Бацула  

Іван  Григорович

1957

1958

російська мова і  література

 

заст. дир., 1957 (перше півр.)

12.    

Біла 

Євгенія  Павлівна

1963

1964

хімія

 

 

13.    

Білоніг

Антоніна  Йосипівна

1945

?

початкові  класи

 

 

14.    

Білошицька 

Раїса Вікторівна

1952

1953

математика

 

зав.райво

15.    

Бович  Ірина Юріївна

1964

?

початкові  класи

 

 

16.    

Богатиренко(Возна)  Марія  Денисівна

1945

1963

початкові  класи

 

 

17.    

Боднаренко 

Євген Васильович

1986

1988

музика

 

 

18.    

Боєчко 

Ганна  Іванівна

1973

1979

вихователь

 

 

19.    

Боєчко 

Олена  Іванівна

1972

 

початкові  класи

старший  вчитель

 

20.    

Боєчко 

Ярослава  Василівна

1997

1999

англійська  мова

 

 

21.    

Брошко 

Ніна  Климентівна

1946

1948

піонерська вожата

 

 

22.    

Брусак 

Василь Федорович

1960

1961

німецька  мова

 

 

23.    

Брустурняк 

Юрій  Танасійович

1977

1989

початкова військова  підготовка

 

 

24.    

Бурлак 

Ганна  Зотівна

1958

1963

біологія, хімія

 

 

25.    

Валько  Я.Д.

1950

?

військово-фізична  підготовка

 

 

26.    

Васкул 

Микола  Григорович

1983

2002

історія

старший  вчитель

заступник директора, 1994-1998

27.    

Веселовська 

Ганна  Василівна

1991

2000

вихователь ГПД

 

 

28.    

Веселовська 

Марія  Василівна

1975

1977

хімія

 

 

29.    

Вінтоняк 

Дмитро  Михайлович

1988

 

фізика

старший  вчитель

 

30.    

Влахно  П.Л.

1950

1951

початкові класи

 

 

31.    

Вовк

Григорій  Олексійович

1941

1953

німецька  мова

 

директор, 1941-1946

32.    

Воєводкіна 

Ольга  Павлівна

1952

1954

російська  мова  і  література

 

 

33.    

Войнаровська 

Ніна  Карлівна

1958

?

швейна  справа

 

 

34.    

Волощук 

Дарія  Петрівна

1993

2004

початкові  класи

 

 

35.    

Волощук 

Марія  Іллівна

1969

 

українська  мова  і  література

вчитель-методист

 

36.    

Волощук  Тамара  Іванівна

1972

1999

початкові  класи

вчитель-методист

організатор, 1974-1986

37.    

Габорак 

Ганна  Григорівна

1949

?

початкові  класи

 

 

38.    

Габорак 

Марія  Іванівна

1952

1982

початкові  класи

 

 

39.    

Габорак 

Тетяна  Миколаївна

1973

1975

піонерська вожата

 

 

40.    

Габорак 

Ярослав  Миколайович

1982

2005

допризовна підготовка  юнаків

старший  вчитель

 

41.    

Гайдук

1960

?

малювання, праця

 

 

42.    

Галаджій   

Єва  Павлівна

1944

?

початкові  класи

 

 

43.    

Галанджій 

Віра  Володимирівна

1965

1987

вихователь  інтернату

 

 

44.    

Галунова 

Любов  Павлівна

1966

 

 

 

 

45.    

Галяк 

Валерій  Миколайович

2002

 

хімія

 

заступник директора, з 2002

46.    

Гаук 

Григорій  Андрійович

1957

1960

німецька  мова

 

 

47.    

Геник 

Ганна  Василівна

1989

 

вихователь ГПД

 

 

48.    

Герман

Костянтин Йосипович

1946

1946

вчитель історії

 

директор, 1946 (перша чверть)

49.    

Гнатишак 

Ганна  Василівна

1989

1992

музика

 

 

50.    

Гойло 

Володимир  Іванович

2005

2007

фізична  культура

 

 

51.    

Гойло 

Марія  Іванівна

1974

 

фізична  культура

старший  вчитель

 

52.    

Голинська 

Галина  Дмитрівна

1995

 

українська  мова  і  література

 

 

53.    

Горбатенко 

Алевтіна Андріївна

1966

1967

вихователь

 

 

54.    

Горбенко

Люксіна Михайлівна

1953

?

початкові  класи

 

 

55.    

Грабовецька 

Ольга  Михайлівна

1973

 

початкові  класи

старший  вчитель

 

56.    

Грабовецький 

Мирослав Васильович

1963

1969

фізична  культура

 

 

57.    

Гречкосієва

Катерина  Максимівна

1954

?

російська  мова  і література

 

 

58.    

Гривняк  Ганна  Дмитрівна

1991

2001

початкові  класи

 

 

59.    

Гривняк 

Поліна  Григорівна

1964

1986

французька  мова

 

 

60.    

Гривняк 

Юліан  Васильович

1964

2001

хімія

вчитель-методист

 

61.    

Гургулович 

Лариса  Михайлівна

1984

 

російська мова, заруб. література

старший  вчитель

 

62.    

Гуренко

Марія  Григорівна

1967

1974

російська мова і  література

 

заступник директора, 1970-1974

63.    

Гуриненко  В.А.

1951

1951

початкові  класи

 

 

64.    

Гусарова 

Марія  Василівна

1956

1973

початкові  класи

 

 

65.    

Дарвіна 

Анастасія  Василівна

1945

1946

піонерська вожата

 

 

66.    

Демидюк 

Богдан  Васильович

1960

1986

образотворче  мистецтво

 

 

67.    

Демчук 

Любов  Іванівна

1955

1956

французька  мова

 

 

68.    

Денщикова Є.І.

1950

1954

піонерська вожата

 

 

69.    

Дзюбанович 

Уляна  Володимирівна

1970

1976

музика

 

 

70.    

Долішняк Ольга  Василівна

1991

 

початкові  класи

старший вчитель

 

71.    

Дрогомирецька 

Марія  Миколаївна

1982

 

історія, християнська  етика

старший  вчитель

 

72.    

Дрогомирецька 

Марія  Михайлівна

2006

 

англійська  мова

 

 

73.    

Дрогомирецький  Михайло  Романович

1992

 

образотворче  мистецтво

 

 

74.    

Дубей 

Ганна  Іванівна

1986

1999

українська  мова  і  література

 

 

75.    

Дутчак 

Микола  Дмитрович

1974

1992

трудове начання, ПВП

 

 

76.    

Дячук 

Олександра Михайлівна

1975

1977

піонерська вожата

 

 

77.    

Євсєєва 

Зоя  Дмитрівна

1950

1954

російська  мова  і література

 

 

78.    

Євтушенко 

Лідія  Дорофіївна

1945

?

хімія

 

 

79.    

Жмундуляк 

Оксана  Василівна

1989

1991

початкові  класи

 

 

80.    

Загородній 

Степан Максимович

1947

1948

початкові  класи

 

 

81.    

Заєць 

Володимир  Тимофійович

1953

1954

математика, фізика

 

 

82.    

Захарія 

Роман  Васильович

1960

?

фізична культура

 

 

83.    

Зацеркляна 

Владлена  Тимофіївна

1953

1955

укр. та рос. мова і  література

 

 

84.    

Заячук 

Марія  Богданівна

2008

2011

практичний  психолог

 

 

85.    

Заячук 

Оксана  Михайлівна

2004

 

українська  мова  і  література

 

 

86.    

Зеленюк 

Микола Миколайович

1962

1980

трудове навчання, ручна праця

 

 

87.    

Ігнатова Ангеліна Афанасіївна

1950

1953

математика, фізика

 

 

88.    

Ігнаток  Катерина  Митрофанівна

1944

1948

російська мова і  література

 

 

89.    

Ідашкін  П.Х.

1954

1955

психологія

 

 

90.    

Ільченко

Клавдія  Олексіївна

1946

1948

математика

 

 

91.    

Кабин 

Ярослава  Миколаївна

1966

1967

піонерська вожата

 

 

92.    

Кавацюк

Любов Михайлівна 

1986

 

географія, економіка

старший  вчитель

організатор, заст. дир.  з  1986

93.    

Калих 

Микола  Іванович

1958

 

столярна  справа

 

 

94.    

Карпенко  Ганна Гнатівна

1956

1958

російська  мова  і література

 

 

95.    

Качур  І.Д.

1960

?

фізична культура

 

 

96.    

Кашелюк 

Ганна  Петрівна

1966

1973

фізична культура

 

 

97.    

Кисельман

Марія  Лейбівна

1954

1955

французька  мова

 

 

98.    

Кіреєва Тетяна  Іванівна

1951

1952

українська  мова  і  література

 

 

99.    

Кіт 

Ярослава  Михайлівна

1993

2006

англійська  мова

 

 

100.       

Климчук 

Ганна  Іванівна

1960

?

початкові класи

 

 

101.       

Клим'юк 

Михайло  Миколайович

1986

 

математика, інформатика

старший  вчитель

заст. дир., 1993-1994, 1998-2002, дир., 1994-1998, з 2002

102.       

Клим'юк 

Світлана  Миколаївна

1989

 

математика

 

 

103.       

Ключевська 

Параска  Михайлівна

1977

2011

початкові  класи

старший  вчитель

 

104.       

Ключевський 

Петро  Петрович

1976

2000

фізика

вчитель-методист

 

105.       

Книшук 

Галина  Никифорівна

1966

2004

біологія

вчитель-методист

 

106.       

Книшук 

Марія Іванівна

1979

1988

початкові  класи

 

 

107.       

Коба 

Раїса  Іванівна

1948

1952

історія

 

заступник директора, 1948-1950

108.       

Коб'юк 

Ганна  Василівна

1977

1980

піонерська вожата

 

 

109.       

Ковальчук 

Ганна  Миколаївна

1945

1949

математика

 

 

110.       

Ковальчук 

Калина  Федорівна

1947

1950

початкові  класи

 

 

111.       

Ковбаснюк

Мар'яна  Миколаївна

1990

 

трудове  навчання

 

 

112.       

Колих  М.І.

1958

?

столярна  справа

 

 

113.       

Комищук 

Роман М.

1947

1949

початкові  класи

 

 

114.       

Кондратович 

Віталій  В'ячеславович

2003

2006

фізика

 

 

115.       

Коньков 

Степан  Тимофійович

1947

1948

військова  підготовка

 

 

116.       

Корсунівська 

Анастасія  Львівна

1945

?

історія

 

заступник директора, 1945-1947

117.       

Корчагіна 

Олександра Григорівна

1956

1957

російська  мова  і література

 

 

118.       

Косань

Тимофій  Мінович

1955

1958

російська  мова  і література

 

 

119.       

Котляр 

Валентина  Григорівна

1952

1956

піонерська вожата

 

 

120.       

Котлярчук 

Галина  Василівна

1996

2005

практичний  психолог

 

 

121.       

Котлярчук 

Ольга  Дмитрівна

1979

1984

музика

 

 

122.       

Коцаба 

Марія  Михайлівна

1956

1957

математика

 

 

123.       

Коцюлим 

Іван  Васильович

1951

1964

історія

 

директор, 1953-1956, 1960-1964

124.       

Кочубейник  Е.А.

1953

?

початкові  класи

 

 

125.       

Кравченко 

Ганна  Прокопівна

1945

?

початкові  класи

 

 

126.       

Красуля 

Марія  Єгорівна

1957

?

російська мова і  література

 

 

127.       

Кривцун 

Ірина  Станіславівна

1987

1999

трудове  навчання

 

 

128.       

Кругляк

Дмитро  Васильович

1960

1961

ручна праця

 

 

129.       

Крупей 

Ніна Василівна

1958

1966

піонерська вожата

 

 

130.       

Кузнєцова 

Алла  Петрівна

1967

1968

російська мова і  література

 

 

131.       

Курищук 

Василь  Юрійович

1963

2004

фізика

заслужений вчитель України

організатор, 1970-1972, заст.дир., 1972-1993, дир., 1993-1994, 1998-2002

132.       

Курищук 

Галина  Дмитрівна

1988

 

історія, правознавство

старший  вчитель

 

133.       

Курищук 

Юрій  Васильович

1992

2002

фізика

 

 

134.       

Курочка 

Олександр  Григорович

1968

1970

російська мова і  література

 

 

135.       

Куташівська Г.І.

1960

1961

піонерська вожата

 

 

136.       

Лаба 

Марія  Онуфріївна

1978

2000

вихователь ГПД

 

 

137.       

Лазарович 

Василь  Григорович

1952

1961

фізика

 

 

138.       

Лазарович 

Микола  Михайлович

1976

2002

трудове навчання

 

 

139.       

Левандовська 

Мотря  Василівна

1970

2001

географія

вчитель-методист

 

140.       

Левіна 

Світлана  Федорівна

1965

1967

російська мова і  література

 

 

141.       

Лесюк 

Ярослава  Дмитрівна

1970

1972

математика

 

 

142.       

Линдюк 

Оксана  Василівна

2005

 

українська  мова  і  література

 

 

143.       

Лисишин 

Марія  Михайлівна

1971

2011

математика

старший  вчитель

 

144.       

Лихогруд 

Дмитро  Панасович

1947

?

хімія

 

 

145.       

Ляхновська  Л.М.

1956

?

українська  мова  і  література

 

 

146.       

Макарчук

 Стефанія  Миронівна

1955

1957

українська  мова  і  література

 

 

147.       

Македонська 

Ольга  Петрівна

1947

1948

російська мова і  література

 

 

148.       

Максименко  П.В.

1954

?

російська мова і  література

 

 

149.       

Малигіна

Клавдія  Василівна

1948

?

хімія, біологія

 

 

150.       

Малиглова 

Марія  Іванівна

1945

?

початкові  класи

 

 

151.       

Малкович 

Олександра  Василівна

2005

 

практичний  психолог

 

 

152.       

Малкович 

Параска  Михайлівна

1952

?

початкові  класи

 

 

153.       

Манько 

Галина  Семенівна

1945

1946

військова  підготовка

 

 

154.       

Манько 

Наталія  Степанівна

1946

1952

математика

 

 

155.       

Мартищук 

Василь  Михайлович

1971

1973

трудове  навчання

 

 

156.       

Марченко 

Лідія Пимонівна

1958

1964

французька  мова

 

 

157.       

Матвієва 

Марія  Олегівна

1965

1966

піонерська вожата

 

 

158.       

Матюшко  Г.М.

1944

1945

військова  підготовка

 

 

159.       

Мацовка  Ганна  Федорівна

1947

1951

російська мова і  література

 

 

160.       

Мацовка 

Лука  Данилович

1946

1951

географія

 

директор, 1946-1953

161.       

Мацюк 

Олена  Антонівна

1972

2002

вихователь ГПД

 

 

162.       

Мельник 

Ганна  Миколаївна

1963

1990

історія

 

 

163.       

Мельник  Микола  Прокопович

1952

1954

історія

 

заступник директора, 1952-1954

164.       

Мельник Юрій  Васильович

1964

1983

початкові  класи

 

 

165.       

Милко 

Фрося  Дмитрівна

1948

?

природа

 

 

166.       

Михайлюк

Ганна  Петрівна

1967

 

піонерська вожата

 

 

167.       

Міненко 

Марія  Павлівна

1951

1965

російська  мова  і література

 

заступник директора, 1955-1957

168.       

Мосюк 

Юлія  Онуфріївна

1947

1948

початкові  класи

 

 

169.       

Мочернюк

Раїса  Гнатівна

1970

1992

російська  мова  і література

 

 

170.       

Мухін

Сергій Анатолійович

1965

1967

ручна праця

 

 

171.       

Нагорняк 

Надія  Марківна

1948

1952

математика

 

 

172.       

Неглущенко 

Марія  Мусіївна

1947

1948

українська  мова  і  література

 

 

173.       

Негода

Антоніна Варфоломіївна

1951

?

початкові  класи

 

 

174.       

Нечаєва 

Поліна  Юхимівна

1951

?

фізична культура

 

 

175.       

Нещадим  

Петро  Артемович

1956

1957

хімія

 

 

176.       

Никорович 

Ружена  Василівна

1961

1985

німецька  мова

 

 

177.       

Никорович 

Юлія  Юріївна

1961

1989

трудове  навчання

 

 

178.       

Ніколін 

Віра  Степанівна

1975

1976

російська мова і  література

 

 

179.       

Обловатна  

Надія  Марківна

1949

1952

математика

 

 

180.       

Обловатний 

Михайло  Іванович

1949

1952

українська  мова  і  література

 

 

181.       

Обушак 

Валентина Василівна

1988

1997

англійська  мова

 

 

182.       

Олійник 

Данило  Васильович

1947

1956

історія, географія, нім.мова

 

заступник директора, 1947

183.       

Олійник 

Марія  Юріївна

1954

1970

музика

 

 

184.       

Олійник

Євгенія  Максимівна

1954

?

початкові  класи

 

 

185.       

Омельченко Фрося  Макарівна

1944

1945

початкові  класи, природа

 

 

186.       

Орленко  Катерина  Максимівна 

1953

1957

географія

 

 

187.       

Павлюк 

Марія  Іванівна

1957

1985

історія

 

 

188.       

Павлюк  Марія Максимівна

1945

1947

українська  мова  і  література

 

 

189.       

Павлюк(Грицюк) 

Олеся  Дмитрівна

2000

 

хімія

 

 

190.       

Панченко 

Дарія  Михайлівна

1993

 

біологія

старший  вчитель

 

191.       

Парфанович 

Роман  Михайлович

1960

1961

фізична культура

 

 

192.       

Пиптюк  Олександра  Йосипівна

1972

1973

піонерська вожата

 

 

193.       

Плис 

Марія  Зіновіївна

1949

1951

українська  мова  і  література

 

 

194.       

Побережна

Марія  Сергіївна

1951

1955

біологія, хімія

 

заступник  директора, 1954-1955

195.       

Поліщук Є.Л.

1950

1950

військова  підготовка

 

 

196.       

Попазова 

Ольга  Іллівна

1964

1965

біологія

 

 

197.       

Прищепа

Марія  Остапівна

1948

1952

початкові класи

 

 

198.       

Прокопенко

 Зоя  Василівна

1953

1954

математика

 

 

199.       

Редькін 

Микола  Іванович

1946

1947

військово-фізична  підготовка

 

 

200.       

Редькіна

Олександра  Митрофанівна

1946

1947

російська  мова  і література

 

 

201.       

Роговська 

Ніна  Климівна

1948

1949

піонерська вожата

 

 

202.       

Родько 

Ада  Іванівна

1951

?

початкові  класи

 

 

203.       

Романюк 

Ганна  Михайлівна

1977

 

початкові  класи

старший  вчитель

 

204.       

Романюк 

Дмитро  Михайлович

1980

1989

вихователь ГПД

 

 

205.       

Романюк 

Тамара  Дмитрівна

1968

1972

піонерська вожата

 

 

206.       

Романюк

Ганна  Семенівна

1957

1978

початкові  класи

 

 

207.       

Ромасенко(Ліхашва) 

Олена  Артемівна

1947

1952

російська мова і  література

 

 

208.       

Ромась 

Раїса  Іванівна

1957

1962

хімія

 

заст.дир., 1958(друге півр.)

209.       

Ромах 

Віра  Андріївна

1945

?

початкові  класи

 

 

210.       

Рудик П.Ф.

1950

1951

військова  підготовка

 

 

211.       

Савченко

Григорій  Григорович

1965

1968

трудове  навчання

 

 

212.       

Савченко

Марія Феодосіївна

1952

1953

математика

 

 

213.       

Сав'юк 

Євгенія  Олександрівна

1957

1989

українська  мова  і  література

 

 

214.       

Салацька 

Емілія  Цезарівна

1967

1972

початкові  класи

 

 

215.       

Самойленко 

Галина  Вікторівна

1956

1964

початкові  класи

 

 

216.       

Семчук 

Юрій  Юрійович

1999

 

трудове  навчання

 

 

217.       

Симчич 

Любов  Іванівна

1975

1977

образотворче  мистецтво

 

 

218.       

Симчич 

Уляна  Адамівна

1991

 

біологія

 

 

219.       

Синітович 

Ганна  Юріївна

1977

1993

французька  мова

 

 

220.       

Сіренко 

Валентина  Никифорівна

1946

1951

математика, фізика

 

 

221.       

Скільська

 Світлана  Петрівна

1992

1994

хімія

 

 

222.       

Скільська

Марія  Миколаївна

2002

2005

історія

 

 

223.       

Скільський

 Микола  Михайлович

1968

1971

фізика

 

 

224.       

Скригунець 

Олександра  Дмитрівна

1999

2002

біологія

 

 

225.       

Смоляр 

Віра  Василівна

1946

?

початкові  класи

 

 

226.       

Соколова 

Євдокія  Семенівна

1951

1953

математика, фізика

 

 

227.       

Солинська 

Ольга  Дмитрівна

1972

1973

вихователь

 

 

228.       

Сопіцька

Вікторія Іванівна

1954

1955

піонерська вожата

 

 

229.       

Сорич 

Орися  Дмитрівна

1961

1963

біологія

 

 

230.       

Степанюк 

Іван  Петрович

1961

?

столярна  справа, фіз. культура

 

 

231.       

Стефанко 

Ярослава  Василівна

1975

2005

українська  мова  і  література

 

 

232.       

Стефанко

Гілярій Дмитрович

1956

?

військова  підготовка

 

 

233.       

Сторожик

Юхим Кононович

1947

?

історія

 

 

234.       

Стоян

Валентика  Артемівна

1946

?

українська  мова  і  література

 

 

235.       

Струк 

Михайло  Михайлович

1990

 

музичне  мистецтво

старший  вчитель

 

236.       

Сулятицька

Олександра  Іванівна

1987

 

початкові  класи

старший  вчитель

 

237.       

Сулятицька 

Олена  Миколаївна

1961

1989

математика

 

 

238.       

Тарасюк 

Оксана  Ярославівна

1989

 

математика

старший вчитель

 

239.       

Тацюк 

Ганна  Василівна

1986

 

російська мова, заруб. література

старший  вчитель

 

240.       

Тацюк 

Оксана  Дмитрівна

2002

 

педагог-організатор

 

 

241.       

Тимофійчук 

Марія Іванівна

1957

1986

російська  мова  і література

 

заступник  директора, 1966-1972

242.       

Тим'як 

Оксана  Іллівна

1954

1963

біологія

 

 

243.       

Ткачук(Яцюк)

 Ольга  Петрівна

2003

 

англійська  мова

 

 

244.       

Тодорів

Василь  Миколайович

1952

1954

математика, фізика

 

 

245.       

Томащук 

Галина  Василівна

1959

1992

українська  мова  і  література

вчитель-методист

 

246.       

Томащук 

Ганна  Василівна

1958

1988

фізика

 

 

247.       

Томащук 

Марія  Дмитрівна

1979

2002

українська  мова  і  література

 

 

248.       

Томащук 

Микола  Васильович

1964

1993

математика

заслужений вчитель України

директор, 1964-1993

249.       

Туз

Петро  Іванович

1950

1952

фізика

 

заступник  директора, 1950-1952

250.       

Ульванська 

Марія  Й.

1945

?

початкові  класи

 

 

251.       

Фартушний 

Ігор  Анатолійович

1970

1974

трудове навчання, ПВП

 

 

252.       

Федорак 

Ганна  Миколаївна

1984

1992

образотворче  мистецтво

 

 

253.       

Фіцич 

Наталія  Юріївна

1991

2002

українська  мова  і  література

 

 

254.       

Фогельман

Франко  Йосипович

1961

1965

трудове навчання

 

 

255.       

Цариняк 

Світлана  Василівна

2008

 

соціальний  педагог

 

 

256.       

Чала 

Віра  Іванівна

1946

1948

фізика

 

 

257.       

Черниш

Олексій  Іванович

1947

1949

українська  мова  і  література

 

 

258.       

Чернявська 

Ольга  Василівна

1975

 

початкові  класи

старший  вчитель

 

259.       

Чичибава 

Олексій  Панасович

1952

1954

історія

 

інспектор райво

260.       

Чуйко 

Геннадій  Іванович

1948

1950

військова  підготовка

 

 

261.       

Шаргородська

Ніна  Федорівна

1950

1052

піонерська вожата

 

 

262.       

Шепетович 

Фросина  Петрівна

1956

1958

математика

 

 

263.       

Штефан 

Стефанія

1956

1958

французька  мова

 

 

264.       

Юрчишин 

Любомир  Іванович

1956

1960

історія

 

директор, 1956-1960

265.       

Юхно 

Валентина  Петрівна

1954

1966

математика

 

заступник  директора, 1958-1966

266.       

Явдошняк 

Ганна  Віталіївна

1999

 

англійська  мова

 

 

267.       

Явдошняк 

Олександр  Васильович

1998

2002

англійська  мова

 

 

268.       

Ясінська 

Олеся  Михайлівна

1993

 

географія

 

 

269.       

Ясюченін 

Леонтій  Пилипович

1952

1953

історія

 

заступник директора, 1952-1953

270.       

Яцків 

Марія  Василівна

1984

1985

піонерська  вожата

 

 

271.       

Яцків 

Наталія  Василівна

1980

1981

піонерська вожата

 

 

272.       

Яшина

Варвара  Олексіївна

1961

?

початкові класи

 

 

Comments